15-16.09 koin..

..koin elämäni ensimmäisen alkoholipsykoosin. Ultimate känni saavutettu. Onneksi meni ohi ja kuvitelmani ja kokemukseni olivatkin täyttä huuhaata.

Tosiaan onneksi meni ohio muuten olisin löytänyt itseni mankkaan mielisairaalasta. ai niin eihän sitä enää ole olemassakaan eikä entistä lautamökkiäkään. no jostain muualta sitten.. on aika pistää korkki kii. ai niin pistin sen kii jo 15.09 mutta psykoosi jatku..voi LUOJA..

4

173

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Velimies toi tuliaismatkaltaan klenkkapoikaa. AB:ssa sitä saa Johnny Walker nimisenä.
      Kylä se sai, sekin, jalan kevyemmästi nousemaan.

      • Saiko se aikaan psykoosin?


    • No, ei toi onneks kestänyt kuin tunti yhdeksän minuuttia! Onneks kuitenkin tajusit lopettaa ryyppäämisen yhdeksän minuutin jälkeen - ei tiedä mitä muuten ois seurannu!

      Se on varmaan pirullinen olotila, kun ei oo itte puikossa, vaan asiat vaan tapahtuu ja melkeinpä aina kuin painajaisessa, veikkaisin.

      Toivottavasti pelästyit tästä ja liityt Mankkaan Helluntaiseurakuntaan. Taiteellisesti lahjakkaana voisit vaikka ruveta helisyttämään marakassejasi seurakunnan bändissä.

      Oliko se kokemasi mitään tämän tämän Beavisin sokeripsykoosin kaltaista?https://www.youtube.com/watch?v=lHQrrHRho2Y

      • 24 tuntia ja 9 minuuttia oli henkinen psykoosi..luulin jo joutuvani muuttaa täältä kun ensimmäisenselvän psykoosipäivän jälkeen laitoin ajatukseni kasaan..mitään ei tapahtunut.. pahaa eläväistä unta ja hourailua tä'äällä penthousessa yksin..wake up call.. ja vasta tänään uskalsin mennä bussiin ja käydä alkossa.. no olihan paussii ja nyt mittametallilusikkasarjassa 3xöö1,55 ml sarjoissa kossuu..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      50
      2244
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      988
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      952
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    6. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      853
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      121
      842
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      749
    Aihe