Onko muilla ihmisillä kokemusta, ja miltä on tuntunut noissa jutuissa. Millaisia tunnetiloja nuo kimppajutut aiheuttavat naisessa jälkeenpäin ? Entä tuossa parin miehessä ? Tai sitten tuossa kolmannessa pyörässä ? Mihin pitäisi kunkin osapuolen varautua ? Kiitos vastauksista.
Vastaukset 18
- Anonyymi
On meillä jo usealta vuodelta kokemuksia. Vaimoni jäi yleensä aina vähän liian vähälle, kun laukean hiukan herkemmin, joten jo senkin takia otimme tousen miehen mukaan. Alkuun vaimoani nolotti, mutta kun hän huomasi järjestelyn edut on hän oppinut nauttimaan näistä sessioista. Itselleni ekat kerrat olivat superjännittäviä, oli todella outoa katsella kun vieras tai edes toinen, mies yhtyi häneen. Nykyään se kiihottaa minua kovasti. Yleensä hän rakastelee yhden miehen kanssa kerrallaan, nykyään tosin yhä useammin mukana on kaksi miestä. Toisen yhtyessä häneen toinen suutelee ja hyväilee vaimoni rintoja samaan aikaan. Vaimoni on oppinut nauttimaan useamman miehen samanaikaisesta huomiosta. Aina vähän ajan päästä miehet vaihtavat paikkoja. Näin rakastelu saattaa kestää yli tunnin ja hän ehtii saada useamman orgasmin. Miehet ovat tykänneet kovasti, kukaan ei ole ainakaan sanonut että olisi ollut vastenmielistä. Vaimoni antaa vieraan laueta sisälleen tai jos mies haluaa niin rinnoilleen, vatsalle, pepun päälle. Sekin on osa näitä leikkejä. Me olemme saaneet todella paljon näistä sessioista.
-Pasi-Kuulostaa todella kiihottavalta. Meillä jutut on menneet yleensä ilman suunnitelmaa. Jossain vaiheessa pääsen mukaan, vaikka aamutunneilla yllättäville liukkaille :D
Sika-kiihottavaa päästä toisen jälkeen. Vaimo on jo tyydytetty ja raukea. Pillu liukas ja ensimmäisellä työnnöllä laukean toisen siemenen päälle.
Aamulla kun auriko taas valaisi mökin pihan kokoonnuimme kahville eikä yöstä kukaan maininnut sanaakaan. :D- Anonyymi00017
jussi_helena kirjoitti:
Kuulostaa todella kiihottavalta. Meillä jutut on menneet yleensä ilman suunnitelmaa. Jossain vaiheessa pääsen mukaan, vaikka aamutunneilla yllättäville liukkaille :D
Sika-kiihottavaa päästä toisen jälkeen. Vaimo on jo tyydytetty ja raukea. Pillu liukas ja ensimmäisellä työnnöllä laukean toisen siemenen päälle.
Aamulla kun auriko taas valaisi mökin pihan kokoonnuimme kahville eikä yöstä kukaan maininnut sanaakaan. :DEi millään pahalla, mutta tekstisi perusteella sulle sopii paremmin https://spankbang.party/99wsn/video/rere2.
Musta on yököttävää edes ajatella tunkea kaluani jonkun pilluun johon joku toinen mies on juuri lauennut. Yksikään nainen ei ole niin haluttava että jakaisin sen toisen miehen kanssa samaan aikaan.
- Anonyymi
Mä oon ollut sinä kolmantena pyöränä itseäni kaksikertaa vanhemmalle parille. Alkuun oli hiukan outoa, kun sen muijan ukko katseli vierestä. Nyt olen tottunut tuohon, eikä mulla ole siinä suhteessa mitään suorituspaineita. En ole sen kummemmin viettänyt yhteistä aikaa tuon parin kanssa. Kun juttu on ohi, olen poistunut. Tapaamiset on sovittu tekstareilla.
- Anonyymi
Avoin suhde ei kuulu elämääni eikä tällaisesta kokemusta.
Hassua että kysyt. Aikoinaan kyselin mieheltä tällaista ihan vain suuntautumistensa selvittämiseksi. Vaihtoi naisen kokonaan. En siis tiedä olisiko siihen pitänyt jäädä kolmanneksi leikkimään perhettä parin lisämuksun kanssa.
Täytyypä kysyä uudestaan eksän ominaisuudessa. - Anonyymi
Olen ollu kimpassa se nainen ja harrastanut seksiä useamman miehen kanssa peräkkäin. Alkuun oli jotenkin outoa, mutta nyt ei mitenkään.
- Anonyymi
Noin se juuri menee. Alkuun on aikamoinen myllerrys tuon omantunnon ja muun kanssa. Jatkossa siihen tottuu, pano mikä pano. Usein on kivaa ja joskus menee aivan ojaan. Aina ei voi onnata. Pitää suhtautua tuohon siten, kuin se olisi vain aikuisten leikkiä.
- Anonyymi
Mä olen ollut tuollaisessa cuckold suhteessa 27 vuotta. Siihen ei liity mitään alistamista puolin eikä toisin. Onhan tuo elämä ollut ns. mielenkiintoista. Alussa oli kaikensorttista pientä morkkista, mutta muutaman kerran jälkeen asiaan tottui. Ei tuo varmaankaan kaikille sovi, mutta mulle se on ollut ok.
Ei kyllä kokemusta kimppajutuista. Vaikka cuckold jutuista jonkun verran. Ei mulla ole erityistä halua osallistua, haluun oikeastaan että nainen haluu pitää kivaa ihan omillaan. Kuva on kiva saada ja tarinat tietysti sit sängyssä kun on mun vuoro.
En mä noista tuntemuksista tiedä, vain että kiihottavaa, kun suhde on sillä pohjalla että huolta ei ole kenenkään jätetyksi tulemisesta noiden jälkeen- Anonyymi
Mieheni ehdotuksesta, naisena olen suostunut kimppajutskiin. Ekaksi ihan mieletön jännitys ja pelko, en muista eka kerrasta juuri mitään. Muutaman kerran jälkeen morkkis, onko tämä syntiä... saako näin tehdä ? Olen uskovainen. Nyt 14 vuotta myöhemmin suhtaudun asiaan rationaalisesti, ei tunnontuskia. Ajattelen, että jos kaikille osapuolille on hyvä, niin asia ei voi olla väärin.
- Anonyymi
Olen entinen Hxxxx, nyt 38v. nainen. Tapasin "työasioissa" aikoinaan mukavan ja karismaattisen miehen. Olen elänyt hänen kanssaan 8 vuotta, ja siinä on unohtunut tuo entinen elämänikin. Seksi, viime vuosiin asti minulle riittävästi, mutta nyt mies on jo 72 v. ja ikä on tehnyt tehtävänsä. Hän on esittänyt minulle tuollaista cuckold suhdetta. Olemme harrastaneet sitä pari kertaa, mieheni puolesta se on ihan ok. Minusta tuntuu vaikealta. Asia tuo mieleeni entisen elämäni, vaikka en tuosta enään rahaa saakkaan... en oikein tiedä ?
- Anonyymi
Ei tuosta asiasta varmaan naiset yleisesti puhu, on sen verran arka aihe. Mutta tiedän, että kaksi ystävätärtäni on noissa kuvioissa mukana. Ja ei heistä ainakaan päällepäin näytä olevan mitään ongelmaa. Voisin kokeilla, jos ukko suostuisi.
- Anonyymi
Jos osaa suhtautua asiaan vain tuollaisena panona, niin ei siinä mitään mystistä tapahdu. Mutta jos tuosta imagosta lipsuu, niin ongelmia tulee. Ms. 50 v.
- Anonyymi
Onkohan tuo ominaisuus geenivirhe, vai mikä ? Mistä se alkaa ja loppuuko se johonkin ja miten ?
- Anonyymi
Luulisi tuon olevan sekä geneettistä että opittua käyttäytymistä. Uskonnolla on myös suuri merkitys tuohon.
- Anonyymi
no meillä vaimo saa vierasta kalua aina silloin tällöin ja toimii meille.itse tykkään katsella ja osallistua.on kivaa olla aisankannattaja koska vaimoni tyydyttäminen ei ole pelkästään minun harteillani.meillä on kaksi alfamiestä jotka käyvät kylässä joskus
- Anonyymi
Minulla oli avoimia suhteita ja kimppaseksiä mutta nykyään viihdyn ilman mitään.
- Anonyymi00016
No riittää tähän seitsemään vuoteen kaiken laista, no ehdotonta on ollut etten minä saa nauttia vieraista. Jotenkin ei luonnistunut toi kolme kertaa viikossa seksi minulta, oli toki lapsetkin osittain esteenä.
Itse tuota ehdotin, eikä vaimolla mennyt kuin kolmisen viikkoa kun oli eka mies puuhailemassa haarojen välissä. Ollaan sovittu että ilmoittaa etu käteen kun on menossa. Toki olen usein myös mukana treffeillä ja samassa asunnossa missä hän rakastelee. On ollut kokeiluja myös useammankin miehen kohteena olosta.
Ongelmalisiksi ovat muodostuneet kuitenkin miehet ketkä haluaisivat hänet kokonaan tai muutoin ovat minulle mustasukkaisia. Tunteet tässä on kuitenkin mukana ja jonkunlaisia henkisiäkin suhteita nuo ovat kuitenkin olleet. itse en ole osallistunut seksi juttuihin mukaan kuin korkeintaan vain katselijana
Toki alusta alkaen opetin ettei maksa omaa ruokaansa, huoraa kunnolla jos miehet on siihen halukkaita ja hierontoja on osannut hommata (toki ei ammatin harjoittajilta). Yksi arki ilta on sovittu hänen puuhastelu jutulle vakituiseksi, sekä viikon loppuja sovitaan erikseen. Toki osa aika työn tekijänä päivisin on myös helppo käydä. Meillä kuitenkin alku vaiheessa kolme peruskoulu ikäistä lasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052410Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss4491379- 821169
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö2421064- 48745
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E65716- 46654
- 33647
- 44618
- 88607