Sinut on hylätty eikä me olla yhdessä oltu ikinä ja sun kannattais katsoa sinne peiliin ennenkuin alat syyttelee ihmisiä ja tekemään tuota lapsellista netti vainoa ei mulla muuta
Tiedoksi vaan sulle
Anonyymi
23583
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Aivan turhaan syyttelet ihmisiä omista virheistäsi
Miksi keräät lokaa tästä palstasta? Miksi?!
Etköhän sinä itse ole aiheuttanut omat ongelmasi enkä minä😀
Rauhoitu ja kyllä tiedät että me jutellaan joskus viimeistään mutta mitään suhdetta et saa mun kanssa jos ei olla tekemisissä irl
Ota poliisiin yhteyttä, sieltä selviää kuka täällä kirjoittelee, ei auta, vaikka kirjoittelette jonkun tor verkon kautta!
Vien kaikki kirjoitukset tutkintaan, mitkä loukkaa perhettämme! Ja minua!
Sano suoraan miksi teet tollasta minulle ja miksi muiden kanssa voit jutella mutta et minun kanssani halua jutella ja mikä ihmeen tarve sulla on valehdella koko ajan minulle ihan kaikessa
Siis mitä? Kukahan tääl valehtelee?
Mitä olen valehdellut ikinä sulle
No jos hän tuollaista tekee niin anna olla. Jos toinen ei halua niin ei halua. Aika selvä viesti on sinulle.
Syytelysi menisi perille jos vaivautuisit kasvotusten sanomaan livenä asiasiasi henkilölle ,jolle uhoat täällä? Luuletko hän tiedostaa sinut? Oletko niin tyhmä luulet hän lukee täällä tekstejäsi? Haloo? Taidat olla niin mamis mitän et uskalla päin naamaan sanoa? Tiesitkö tänne sivustot kirjoitaa HUOM! päivässä minimi 500 henkilöä? Tuskin ?
Ap on aika varma että juuri hänelle kirjoitellaan täällä😂
Anna mennä vaa.. jos siltä tuntuu ipana😁🤭
Esittämällä toista henkilöä ei hyövää mitään
Eiköhän ne IP osoitteet tallennu mistä on mitäkin kirjoitettu
Ihan sinkkumies olen,enkä sun ongelmiisi liity mitenkään
Hommaa itte asias kuntoon jätkä ja hei hei vaan😃
Samat sanat
Sammaa mieltä
Kunnossa kaiken ikää
Nettivaino on yhdyssana!!
Tiedoks vaan sulle: Rakastan sua!
Menikö pupu pöksyyn ku vedätykses paljastu, saat anteeks olihan siinä hetkensä, ei sun tartte maanpakoon lähteä.
No niinhän tämä on. Naivia koko paska, onneksi saan olla kotona suojassa ja just sitäpaitsi saunoin, oli kuuma löyly ja yks olut siinä maistui. Lepoa nyt vain nukuttuaan vähän aikoo, pistee sauna väsyttämään.
Kaivoja voi tehdä poraamattakin.