Jos unohtaa olevansa sinkku

Voiko sitten kenestäkään enää kiinnostua, vaikka sopiva nainen löytyisikin?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi kai. Aivan varmasti voi kun sellainen tapaus sattuu vaikka omien silmien eteen jota ei voi ohittaa....tsemiä siihen kun kohtaat sen joka vie jalat sulta alta.

Äänestä
  • Jos menee ihmisten ilmoille eikä odota sitä, se todennäköisemmin tapahtuu.

    Äänestä

Toisaalta mä oon jo 31 enkä tiedä tulisko siitä enää mitään.

Äänestä

Ehkä ei näe mahdollisuutta löytää sopivaa naista itselleen. Siksi on sinkku?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voiko sitten kenestäkään enää kiinnostua, vaikka sopiva nainen löytyisikin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu