Miten suvun pahis saa aina muutettua katseet itsestään pois?

Anonyymi

Ja syyllistettyä toiset, syyttömät ja vielä uskomaan ihmiset hänen kieroiluun. Olen nyt miettinyt eläkeiässä kohta olevaa ihmistä, miten pyörittää vuodesta toiseen kaikkea. Saa tehdä mitä tykkää ja vaikka joku suuttuu, niin saa jatkaa ja jatkaa samaa paskaa. Ei koskaan kadu mitään ja pyöritettyä itsestään katseet toisiin ihmisiin, valheilla ja kieroudella. Todella julmaa, mutta osa uskoo ja ei näe tätä kierouttaa. Tai ei halua välittää.

2

168

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miksi sinäkään välittäisit? Jokainen aivan varmasti tunnistaa tuo ihmisen mitättömyyden.
      Vain pysy kaukana hänestä ja keskittäydy täysillä omaan elämääsi ja muihin sukulaisiin ja ystäviisi.
      Paras tapa maksaa hänen ilkeydestään on täysin olla huomioimatta häntä, olla jatkamatta hänen sanomisiaan ja jos joku yrittää kertoa mitä tuo ihminen on sanonut. pysäyttää heti siihen paikka. " Ei todellakaan kiinnosta, voit jo lopettaa", on hyvä vastaus.

    • Anonyymi

      Parempi on pysyä sukulaisista erossa. Aina tuntuu, että ollaan kaveria, mutta lopulta ei ollakaan. Ei ikinä välitetä aidosti toisesta. Ei koskaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      37
      2092
    2. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      56
      686
    3. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      40
      623
    4. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      42
      490
    5. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      62
      482
    6. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      60
      480
    7. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      45
      480
    8. Pientä pintaremonttia

      Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k
      Hyrynsalmi
      15
      450
    9. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      6
      447
    10. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      438
    Aihe