Naisen tehtävät kotona ovat:
-siivoaminen
-tiskaaminen
-pyykin lajittelu
-pyykinpeseminen
-pullan leipominen
-ruuan laittaminen
-lasten hoitaminen
Nainen on luotu näitä tehtäviä varten, ei mies.
-siivoaminen
-tiskaaminen
-pyykin lajittelu
-pyykinpeseminen
-pullan leipominen
-ruuan laittaminen
-lasten hoitaminen
Nainen on luotu näitä tehtäviä varten, ei mies.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Saat lähikaupasta hyvää tuoretta pullaa.
-miehen miellyttäminen.
Kaikista tärkeimmän asian unohdit. Höh.
Kultakin fyysisen sukupuolensa mukaan, kullekin sukupuolisen suuntautuneisuutensa mukaan.
Siitä en tiedä onko se tärkein, mutta varmasti sitä on tehtävä, jos mielii saada toimivan parisuhteen.
Jos molemmat vaan piruilevat ja kyräilevät, taitaa olla melko pian game over...
Noista vaihtoehdoista sanoisin, että se miehen miellyttäminen on kyllä mukavinta. Siinä saattaa äkkiä saada itsekin jotain...;D
Eiköhän se molemmin puolinen saaminen ole se pääasia ;)
No siitä sitten vaan siivoamaan, tiskaamaan, pyykkiä lajittelemaan, pullaa leipomaan, kokkaamaan ja lapsia hoitamaan.
Teettekös te hommelit yhdessä? Ai nii, mut enhän minä tiedä oletko naisen löytänyt, mutta tekemistä sulla kuitenkin piisaa..ja mikäs siinä, hommiin vaan.
Minun mieheni tekee kaikki yllä mainitut hommat, paitsi pullan leipomisen, jota meillä ei tee kukaan. MInä hoidan ulkohommat. Hyvin menee. Hänellä on muuten sydänvika, siitä tämä roolivaihdos. Niin, ja lapset ovat maailmalla.
..missä mättää, mutta jos tämän lesbonaisen (provoilijan) mielestä näin kuuluu tehdä, niin aivan vapaasti voi hän näin tehdä, vai?
Kuvittelen olevani mies,koska olen todistettavasti pystynyt siittämään. Olen olosuhteiden vuoksi ( että vaimoni olisi voinut ylläpitää työsuhdettaan!) tehnyt kaikkea luettelemaasi.
Eivät asiat aina ole joko/tai !!
vom