Kuinka monet alushousut omistat ja minkälaisia?
Kuinka monet alushousut omistat?
Anonyymi
81434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No, jotain 8 kpl lyhyitä alkkareita, Black horse, Sloggi, House merkkisiä. Sitten ehkä kolmet pitkät kalsarit, Black Horsen tekemät ja materiaali mikromodaalia. Jos sukkahousut lasketaan alushousuiksi, niin niitä löytyy myös jonkin verran eri paksuuksissa.
Piti nuo nyt sitten oikein laskea. Eli tiukkoja boksereita 5, briefejä 7, tangoja 3, stringejä 7, ja sitten vielä muutamat pitkät. Eli 22 ja pitkät päälle:)
Hyvä ja monipuolinen valikoima sulla! Minkä ikänen oot ja millasissa tilanteissa stringit / tangat käytössä?
Mulla tiukkoja boxereita 12, stringejä 11, briefejä 5, tangoja 2.
Kahet ja loput lainaan vaimolta.
Lyhyet ja pitkät. Kesäkalsarit vois laittaa jo pyykkiin ja pukea pitkät päälle.
John Smithin alkuperäiset
Koon vuoksi kaapumaisia.
En edes jaksa laskea tarkkaan. Perinteisiä lyhyitä boxereita on varmaan reilusti yli 60 kpl valmistajilta Calvin Klein, Tommy Hilfiger ja Joh Sievers. Briefejä varmaan 30 kpl ja niitä samoilta valmistajilta mutta myös jotain ErgoWearin ja Addictedin kappaleita. Tietty jossain pohjalla voi olla jotain lahjaksi saatuja Jack&Jones ja Dressmann - housuja. Uusimpana löytönä 14 kpl Calvin Kleinin stringejä ja muutamia jock strapeja.