Kuinka monet alushousut omistat ja minkälaisia?
Kuinka monet alushousut omistat?
8
1330
Vastaukset
- Anonyymi
No, jotain 8 kpl lyhyitä alkkareita, Black horse, Sloggi, House merkkisiä. Sitten ehkä kolmet pitkät kalsarit, Black Horsen tekemät ja materiaali mikromodaalia. Jos sukkahousut lasketaan alushousuiksi, niin niitä löytyy myös jonkin verran eri paksuuksissa.
- Anonyymi
Piti nuo nyt sitten oikein laskea. Eli tiukkoja boksereita 5, briefejä 7, tangoja 3, stringejä 7, ja sitten vielä muutamat pitkät. Eli 22 ja pitkät päälle:)
- Anonyymi
Hyvä ja monipuolinen valikoima sulla! Minkä ikänen oot ja millasissa tilanteissa stringit / tangat käytössä?
Mulla tiukkoja boxereita 12, stringejä 11, briefejä 5, tangoja 2.
- Anonyymi
Kahet ja loput lainaan vaimolta.
- Anonyymi
Lyhyet ja pitkät. Kesäkalsarit vois laittaa jo pyykkiin ja pukea pitkät päälle.
- Anonyymi
John Smithin alkuperäiset
- Anonyymi
Koon vuoksi kaapumaisia.
En edes jaksa laskea tarkkaan. Perinteisiä lyhyitä boxereita on varmaan reilusti yli 60 kpl valmistajilta Calvin Klein, Tommy Hilfiger ja Joh Sievers. Briefejä varmaan 30 kpl ja niitä samoilta valmistajilta mutta myös jotain ErgoWearin ja Addictedin kappaleita. Tietty jossain pohjalla voi olla jotain lahjaksi saatuja Jack&Jones ja Dressmann - housuja. Uusimpana löytönä 14 kpl Calvin Kleinin stringejä ja muutamia jock strapeja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437377
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533662Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/512852Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302464IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1861829- 471541