Kuinka monet alushousut omistat?

Anonyymi

Kuinka monet alushousut omistat ja minkälaisia?

8

1380

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No, jotain 8 kpl lyhyitä alkkareita, Black horse, Sloggi, House merkkisiä. Sitten ehkä kolmet pitkät kalsarit, Black Horsen tekemät ja materiaali mikromodaalia. Jos sukkahousut lasketaan alushousuiksi, niin niitä löytyy myös jonkin verran eri paksuuksissa.

    • Anonyymi

      Piti nuo nyt sitten oikein laskea. Eli tiukkoja boksereita 5, briefejä 7, tangoja 3, stringejä 7, ja sitten vielä muutamat pitkät. Eli 22 ja pitkät päälle:)

      • Anonyymi

        Hyvä ja monipuolinen valikoima sulla! Minkä ikänen oot ja millasissa tilanteissa stringit / tangat käytössä?

        Mulla tiukkoja boxereita 12, stringejä 11, briefejä 5, tangoja 2.


    • Anonyymi

      Kahet ja loput lainaan vaimolta.

      • Anonyymi

        Lyhyet ja pitkät. Kesäkalsarit vois laittaa jo pyykkiin ja pukea pitkät päälle.


    • Anonyymi

      John Smithin alkuperäiset

    • Anonyymi

      Koon vuoksi kaapumaisia.

    • En edes jaksa laskea tarkkaan. Perinteisiä lyhyitä boxereita on varmaan reilusti yli 60 kpl valmistajilta Calvin Klein, Tommy Hilfiger ja Joh Sievers. Briefejä varmaan 30 kpl ja niitä samoilta valmistajilta mutta myös jotain ErgoWearin ja Addictedin kappaleita. Tietty jossain pohjalla voi olla jotain lahjaksi saatuja Jack&Jones ja Dressmann - housuja. Uusimpana löytönä 14 kpl Calvin Kleinin stringejä ja muutamia jock strapeja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe