Sinkkulevy joka tehtiibn vuonna 2015 jolle annan 3/5 pistettä. Nousi megahitiksi.
Paula Vesala-Tequila
7
419
Vastaukset
- Anonyymi
On se nyt selvästi parempi kuin 3/5!
Mistähän sinunkaltaisia neropatteja oikein tulee?- Anonyymi
Viestisi sävy on ilkeä ja typerä koska ottaen huomioon sen että minä en voi sille mitään millaiseksi olen syntynyt sillä jos ei ole älykäs niin ei sille voi mitään eikä siitä pidä kenenkään huomauttaa jos älyllinen puoli ei loista joten siksi omasta mielestäni viestisi on todella loukkaava.
- Anonyymi
tottakai tiedät sen että olet väärässä ja teet väärin kun sanot tuolla tavalla ihmisille.Tuollaiset kommentit lisää eriarvoisuutta ja vihaa sekä katkeruutta ja lisää masennussairauksia ja työkyvyttömyyseläkkeitä. Toimintasi on tuhoavaa vähän kuten putin tuhoaa muita mutta tosin ei yhtä isossa mittakaavassa kuin putinin toiminta mutta on siinä aika paljon samaa eli perusidea on sinulla sama kuin putinilla = tuhoa toinen. vielä pahempaa on se jos viel nautit kun tuhoat toisen ihmisen(sielun).
- Anonyymi
En tykkää koko piipittäjästä, tuossakin biisissä artikulointi erittäin epäselvää.
- Anonyymi
Kliseviinaa ja traumaatikoiden haukkumista toisaalla. Finlandia-popparin ainekset.
Sjöroosin biisit kantoi näitä Paulan kosmostunteiluja vielä aika hyvin. - Anonyymi
Todella surkee koko biisi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843382
- 771337
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821329Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103981Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835