Tähän on siis tultu

Takana pitkä parisuhde, lähes teinivuosista saakka. Minä en ole koskaan pettänyt vaimoani enkä usko vaimonkaan pettäneen minua. Mutta nyt korona on saanut vaimon niin sekaisin, että seksi kotona on loppunut, vaimo ilmoittanut haluavansa seksiä jonkun vieraan kanssa ja minun pitää tehdä samoin.

Juurisyy on vaimon rokottamattomuus ja se, että minä olen kaksi covid-piikkiä saanut. Ensin vaimo vaati kondomin käyttöä ja nyt ei kuulemma sekään enää riitä. En halua vielä tässä vaiheessa laittaa eropapereita vetämään, mutta en myöskään aio olla täysin ilman seksiä. Ei vaan ole tällaiselle viittäkymppiä lähestyvälle miehelle tuttua saati helppoa hakea seksiseuraa netistä. Vai mummotunneliinko tästä on lähdettävä? Saa kommentoida.

8

1567

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siis mitä hittoa sun vaimosi sekoilee?!? Ettäkö tartuttaisit häneen rokotteesta jotain 5G -siruja seksin kautta?

    • Anonyymi

      Olen mies. En minäkään rokotetun naisen kanssa haluaisi olla yhdessä.

    • Anonyymi

      Haluatko ihan oikeasti elää tyhmän kumppanin kanssa?

    • Anonyymi

      Todella surullista, että jotkut väärää tietoa levittelevät ovat saaneet aikaan myös ihmissuhteiden rikkoutumista. Mielestäni tieteenteon perusasiat kuuluisivat ehdottomasti yleissivistykseen, mutta valitettavasti niitä ei opeteta peruskoulussa. Että ei sitten ihmekään, kun näitä väärään tietoon hurahtaneita löytyy

      • Anonyymi

        Niin olen kyllä hieman sitä mieltä että piikissä on pieni vaara , mutta suurempi vaara jos ei ota piikkiä.

        Se on kuin autoilu ja liikenne. Ei tule kolaria jos pysyy kotona. Jos lähtee ulos, voi ajaa kolarin tai jäädä <auton alle.


    • Anonyymi

      Jos muijani ehdottelisi tuon kaltaista touhua olis ero lähellä, kyllähän sitä vaimon pillua pitää saada ja vaimonkin pitää hyväksyä ajatus kun naimisissa ollaan. Ihme touhua naisillakin.

    • Anonyymi

      Hah..tuo on nyt vaan tekosyy saada jotain uutta ja kiihottavaa.
      Olisiko hänen mielestään vain tylsää seksiä?!?
      Jäken mummotunneliin siitä!

    • Anonyymi

      Odottele kun vaimo sairastaa koronan niin tilanne alkaa korjautumaan. jokainen rokottamaton saa koronan lievänä tai ei lievänä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      451
      2046
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      161
      1332
    3. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      76
      1202
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      94
      1193
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      114
      1157
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      187
      1103
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      100
      793
    8. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      58
      766
    9. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      47
      743
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      684
    Aihe