uusi ja helppo dieetti

Bylsimällä Biitsikondikseen.
Helppoa ja kivaa.
5732
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en saa miestä kun olen läski

Äänestä

en saa miestä kun olen läski

Äänestä

Kuinkahan paljon kaloreita ns. käsityö kuluttaa ? =D

Äänestä

Miehen pakaroille tekee kangaspuut hyvää,
naiselle hopoti hopoti!!
Mutta mitä muita niitä sitten olisi vähän paksummalle? Humma nääs ei kestä alla....

Äänestä
  • Itse olen kyllä huomannut pysyväni kunnossa ihan yksinkin - ja varsinkin niin. Kas kun rapsuttelen itseäni pakko aina jännittää koko kroppa ihan tiukaksi jotta tulis. Sitä kun sitten harrastaa monta kertaa peräkkäin useita kertoja viikossa niin ihan timmissä kunnossa on! Nauraminen auttaa kanssa ja voi n vakuuttaa, että vatsalihasliikkeitä tämä tyttö ei tee erikseen kun ei ole tarvis! Tämä on tosijuttu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kevyesti liihotellen kirjoitti:

Bylsimällä Biitsikondikseen.
Helppoa ja kivaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu