Hei.
Olen rauhallinen ja kiltti aviomies. Minulla on rakas vaimo, jonka kanssa keskustelemme rehellisesti ja avoimesti. Tällä hetkellä ajattelemme yhdessä, että voisin käydä jonkun toisen naisen kainalossa. Minulla ei ole mitään seksuaalista kokemusta muista naisista, joten kanssani pitää olla kärsivällinen ja keskustelutaitonen. Olen rationaalinen ihminen ja jos päätän levittää kokemuspohjaani, se ei tapahdu hetken mielijohteesta.
Hurmaat minut siis kirjoittamalla, et kuvalla. En kuitenkaan etsi sinusta pysyvämpää ystävää. Harrastuksillamme ei ole mitään merkitystä, emme tule koskaan harrastamaan yhdessä yhtään mitään.
Sen sijaan jaamme pienen hetken, ehkä yhden illan elämästämme ja heitämme sen taivaalle tuikkimaan loppuiäksemme.
Minun kanssa pärjää, kun osaa ilmaista itseään kirjoittamalla, eivätkä kiroilu ja rivoudet täytä kieltä. Kun on ystävällinen ja tervemielinen. Kun ei tavoittele erikoisia asioita, kuten alistamista, satuttamista tms. Ja kun pystyy tapaamaan uusia ihmisiä selvin päin.
Jos ajattelet samoin, ota yhteyttä. Jos olet varattu, kysy lupa mieheltäsi; viimeinen asia, mitä tahdon, on vihainen mies repimässä minua jalasta takaisin sisälle, kun pyrin ikkunasta pakoon.
Avointa, turvallista, iloista, valoisaa, mukavaa ja rauhallista iltaa odottaen.
Kik: jko401
@: [email protected]
Kokemusta vaille valmis
12
2110
Vastaukset
- Anonyymi
Menkää hoitoon sekopäät. Ehkä se aids sitten viimeistään säväyttää.
Kuinka itse olet aikanasi tavoittanut ensimmäisen oman sängyn ulkopuolisen kumppanin?
- Anonyymi
En usko että on vielä edes
- Anonyymi
Hei, kiva jos kuva ei ole tärkein asia. Ikäsi kiinnostaa... Terveisin 50-vuotias nainen
- Anonyymi
Soidaanko kirjoitti:
Kiitos kysymästä.
Olen 40-vuotias.Mistä päin suomea
Anonyymi kirjoitti:
Mistä päin suomea
Pirkanmaalta. Entäpä itse? Onko sinulla Kik-sovellus? Minun Kik-tunnus on jko401
- Anonyymi
50 v nainen kuittaa. Liikaa ikäeroa ja kaukana. Joku muu ehtikin kysyä sijaintiasi. Hyvää joulunodotusta.
- Anonyymi
Mitä sinulla on tarjottavana?!
Jaa-a.. Mitähän tuohon sanoisi. Tuskin mitään kovin ihmeellistä. En halua luvata mitään kovin erikoista. En ole mikään erikoismies. Turvallisuutta ja hellyyttä. Semmosesta osaan puhua.
Oletko ehkä liitossa, jossa läheisyys ei toteudu? Oletteko keskustelleet miehesi kanssa tilanteesta? Kannusta, keskustelu lisää luottamusta.
- Anonyymi
Treffipalsta on toisaalla
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3682859SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis662294Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781959Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis661602- 1401542
- 691159
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021029Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264955Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li9946- 39821