En tunne nainen sinua kohtaan enää mitään

Se on onnesi, tiedän että sitä halusit. Kaikkia ei vaan rakasta ja olin sinulle väärä. Nyt minulla on uusi suhde. Heippa!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luojan kiitos vihdoinkin 😁😊 Heippatihei ja onnea tulevaan.

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Heh., vielä kuitenkin muistelet täällä.
Et halua jättää rauhaan.
Semmosta...

Äänestä
  • Minulla on kuulemma oikeus vaikka mihin suhteisiin

    Kiitos

    Nyt oikein virallisesti

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minulla on kuulemma oikeus vaikka mihin suhteisiin

    Kiitos

    Nyt oikein virallisesti

    Kaikilla on oikeus.

    Äänestä

Toivottavasti osaat arvostaa uutta suhdettasi enemmän, lopetat uuden paremman etsimisen ja jätät menneet taaksesi. Onnea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Se on onnesi, tiedän että sitä halusit. Kaikkia ei vaan rakasta ja olin sinulle väärä. Nyt minulla on uusi suhde. Heippa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu