AUTTAKAA ÄKKIÄ

Anonyymi

Olen ollut kyseisen miehen kanssa nyt aikalailla 2 vuotta yhdessä ja se on sujunut tähän asti moitteetta, mutta nyt miehestä on tullut huomattavasti etäisempi. Vastaa juuri ja juuri pari kertaa päivän sisään eikä pysty esimerkiksi laittamaan kuvaa itsestään. Hänelle tulee aina muita kiireitä kun pitäisi tulla luokseni, ja esim. viimeksi auton moottori hajosi. Mitä minun pitäisi tän lattiamaton kanssa tehdä? Auttakaa!!!!!!!

5

769

Äänestä

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Anonyymi

        Näin arvelinkin


    • Anonyymi

      ilmeisesti asutte omissa kodeissanne, erillään. Se onkin hyvä!

      Mies on selvästi kyllästynyt sinun kysymyksiin, vaatimuksiin, ja koko asetelmaan.
      Parasta olisi jos jättäisit hänet rauhaan viikoksi pariksi. Jos ottaa yhteyttä, vastaa haluamallasi tavalla. Vältä pyytämästä luoksesi tai ehdottamasta mitään yhteistä.
      Kohtele häntä kuin ketä tahansa ystävääsi ja ala viettämään aikaa muiden ystäviesi, tyosi ja opintojesi parissa.

      saattaa olla että teidän läheinen ystävyys on tullut tiensä päähän. Ei olisi eka kerta maailmassa. Niin vain tapahtuu.
      Jos ja kun tajuat tuon, anna olla. Silloin kumpikaan "ei menetä kasvojaan"

    • Anonyymi

      Pyydä joku mies asentamaan uus matto. Sit nusase sen kans ja jätä se toinen ukkeli.

    • Anonyymi

      Puhu hänen kanssaan. Jos se ei auta, etsi uusi mies

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      234
      2047
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1194
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      20
      1075
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      736
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      706
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      668
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      204
      613
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      465
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      438
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      432
    Aihe