Ei ikinä Viagramiestä enää

Anonyymi

Varokaa naiset joka viestii suukot ja halit. On armoton hyväksikäyttäjä panomies. Saattaa saman päivän aikana juosta usealle eukolle. Huiluttelee vaan munat välillä raanan alla. Hyvä tuntomerkki on puhdas ja siisti. Puhuu askareista. Ei rakasta ketään. Yhdeltä safkat, toiselta drinksut etc. Kaikki kotiin päin ja ottaa sieltä mistä saa omien sanojensa mukaan. Pillerillä pelaa ja osaa jo annostella että kaikille piisaa vaikka tosin välillä voi käydä nolosti. Tuollainen häiskä jättää eliniäksi arvet. Hänen kanssaan pärjää vain toinen samanlainen. Naiset ovat kilttejä ja herkästi jäävät hurmurin koukkuun. Ei varmaan varoitukset auta.

4

722

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Missä päin tämä?

    • Anonyymi

      Tuolllaisia naisiakin on joille osa noista asioista käy! Ainoat jotka saa mitä haluaa ovat ne jämiehet jotka haluaa jälkiliukkaat!

    • Anonyymi

      Vantaal päivystää huoltsikall pää pyörii

    • Anonyymi

      Kyllä on ahkeria naisiakin. Lahden seudulla eräs naikkonen vuosia sitten kehui työpaikallaan "ottaneensa" samana yönä kuusi miestä! No työpaikan toiset naiset meinas vetästä kahvit väärään kurkkuun, kuultuaan tuon suorituksen. Eli kyllä sitä ehtii ja pystyy ilman Viagraakin!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      50
      3317
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      15
      1710
    3. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      17
      1641
    4. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      35
      1634
    5. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1392
    6. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1312
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      61
      1259
    8. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      90
      1085
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      22
      1013
    10. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      127
      962
    Aihe