Kumppanin kanssa. Heräätte ja sitten pano ja sitten töihi tai salille treenaaman ja sitten kauppaan ja kaupasta kotiin ja päiväpanot vielä kumppanin kanssa?
Miten heräätte
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Joo, kuis sä?
Maleksit, kädet syvällä taskuissa? - Anonyymi
Viikoloppusin tai lomilla voi jotain aamuharrasteluja ollakin, mutta arkena ei ei ei. Sitähän joutus herään ihan tolkuttoman aikasin, että ehtis suihkuun ja niin ees päin.
P.S. En muuten todellakaan ravaa kaupassa joka päivä - Anonyymi
Juu työttömänä herään seiskalta tai kasilta ja sitten seksiä ja sen jälkeen syön ja lähden harrastuksiin.
- Anonyymi
En tiedä kun ei ole kokemusta.
- Anonyymi
Toisaalta voisin valehdella että pannaan koko ajan ja heti kun vaan panettaa lisää. Lopuksi vielä pannaan jälkipanoja rrrrunsaasti.
- Anonyymi
Silmät auki ja ylös sängystä. Jotenkin noin.
- Anonyymi
Juu ja sen jälkeen pitääkin päästä kiireesti vessaan, kun on kusihätä.
Harvinaista, sain nukuttua kokonaisen yön, etten klo 03-05 välillä tarvinut wc:ssä käydä, kuten yleensä joka yö ainakin kerran.
- Anonyymi
Herään yleensä ennen häntä. Keittelen hiljalleen kahvit, hörpin ne ja sen jälkeen kun olen lähdössä duuniin, hellästi ravistelen hänet hereille. Sen jälkeen suutelen häntä suulle ja toivotan hyvää päivää... :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli145763"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn193309Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin
Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän652992Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella
👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h1372648Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi372007Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on111814Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html751676Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.
Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.3861657En tiedä mitä olet mulle
Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa611556- 241266