Nähdäänkö me rakas tänää ABC

Pihalla niin eipähän pääse kukaan sanoo että yleisillä paikoilla ei voi sattumalta nähdä. Lupaan etten ikinä syyllistä sinua mistään asiasta enkä tuomitse sinua mistään asiasta. En myöskään lyö enkä muutenkaan satuta sinua rakas. Enkä painosta sinua mihinkään, haluan vain nähdä sinut kun minulla on ollut ikävä sinua ja toivottavasti myös voidaan jatkossa nähdä kun opit luottaa siihen että pidän lupaukset aina
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Rakastan sinua ikuisesti

Äänestä
  • sää se jaksat.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    sää se jaksat.

    Kai nyt trolli jaksaa omaa ketjuaan täyttää…

    Äänestä

en syyllistä, lyö, satuta. ööö...girrrlll RUN

Äänestä
  • Mä pidän aina lupaukset jos minä jotain lupaan niin pidän lupaukset aina. Ikinä en satuta omaa rakasta.

    Äänestä

  • Eipähän taksu ole lyönyt edes sannaa joka joskus aikoinaan sai tehdä mitä tahansa taksulle niin koskaan ei Taksu satuttanut sannaa millään tavoin että kyllähän ludemin pitää ymmärtää että Ludem on taksun ensimmäinen ja ainut oikea rakkaus niin vielä vähemmän ludemin täytyy pelätä taksua sitä paitsi Taksu on täysin ludemin vietävissä eikä edes pystyisi lyömään ludemia. Siihen vaikuttaa niin monet syyt miksi takiainen ei edes kykene satuttaa ludemia ikinä

    Äänestä

Rakkaus mä en painosta sinua mihinkään saat päättää miten edetään minä olen kärsivällinen ja jaksan odottaa sinua mutta en palstalla

Äänestä
  • Juu ei täällä.

    Äänestä

Kohta.

Äänestä
  • Tähän voisi laittaa ääniefektinä tunnarin Tappajahaista... 😁

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tähän voisi laittaa ääniefektinä tunnarin Tappajahaista... 😁

    Joo toden totta. Olihan se niin uhkaavaa tietysti.

    Äänestä

Aloittaja voisi keksiä tuon sanan Rakas tilalle jotain muuta. Alkaa maistumaan aika väljähtyneeltä. Sitä muutenkaan olla kenenkään rakas, jos ei olla edes kunnolla nähty. Ihan pikku vinkkinä, parempien vedätysten keksimiseen.

Äänestä
  • Mikäs meininki miten työpäivä meni 🤣😂🤣😂 oon just eronnut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pihalla niin eipähän pääse kukaan sanoo että yleisillä paikoilla ei voi sattumalta nähdä. Lupaan etten ikinä syyllistä sinua mistään asiasta enkä tuomitse sinua mistään asiasta. En myöskään lyö enkä muutenkaan satuta sinua rakas. Enkä painosta sinua mihinkään, haluan vain nähdä sinut kun minulla on ollut ikävä sinua ja toivottavasti myös voidaan jatkossa nähdä kun opit luottaa siihen että pidän lupaukset aina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu