Ollenkaan, mistäs nyt tuulee?
Eu:kin vetäytyy ja perääntyy ongelman kanssa.
Nyt on kyllä maailman kirjat sekaisin!
Eu:kin vetäytyy ja perääntyy ongelman kanssa.
Nyt on kyllä maailman kirjat sekaisin!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hesari ei ymmärrä vaikeita asioita eikä uskalla tehdä juttuja. Tomittelija talo. En ole enää vuosiin tilannut heiltä mitään. Ei kiinnosta mitkään hesarin homojutut.
Puolan Maanpuolustusministeriön viralliselta Twitter tililtä voi mennä katsomaan kuvia ja videoita millaista väkeä sieltä on tulossa.
Googleen hakusanaksi
Ministerstwo Obrony Narodowej
Mitä jos Puola laittaisi tulijat linja-autoon ja ajaisi auton Saksan rajalle, tai jopa Saksan puolelle asti.
Jaa ettei kiinnosta.
https://www.hs.fi/haku/?query=Puola&category=kaikki&period=whenever&order=new
Nopeasti laskettuna pelkästään tällä viikolla 13 uutista ja juttua aiheesta. Paljonko niitä pitäisi olla jotta nettipersilijä olisi tyytyväinen?
Et viitsisi pilata hyvää öyhötystä tylsillä linkeillä.
On hirveää katsoa juuri nyt tuon vihreän puhetta kolmosella. Ei jaksa noita vihreitä.
Näille maatamme vihaaville mikään muu ei ole mitään kuin ne helvetin kansainväliset sopimukset. Ne ovat pyhiä lehmiä heille vaikka Suomi hukkuisi.
Tuo vihreä henkilö puhuu hurskastellen ihmisoikeuksista mutta samaan aikaan rikotaan meidän ihmisoikeuttamme tällä natsipassilla.
Niitä ihmisiä on tässä maassa lähes miljoona joiden ihmisoikeuksia poljetaan.
Ei mitään uutta. eu perääntyi jo v2015.