Lihakasastani irtoaa tämän tuosta jokin mikä käy alinomaa seikkailemassa onton maapallon terrastraalitasoilla tehden siellä erittäin tarkkoja kliinisesti oikeiksi vahvistettuja havaintoja! Onko kellään muulla vastaavia kokemuksia?
Kokemuksia ontosta maapallosta?
11
934
Vastaukset
- Anonyymi
Toivoin jo, että olisit kasvanut ulos tuosta pelleilystäsi, mutta et näköjään ole...
- Anonyymi
Mikäs sinä olet toisten käsityksiä arvostelemaan. Jos joku tosissaan uskoo vaikka onttoon maapalloon niin mitä se omaan elämääsi vaikuttaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikäs sinä olet toisten käsityksiä arvostelemaan. Jos joku tosissaan uskoo vaikka onttoon maapalloon niin mitä se omaan elämääsi vaikuttaa?
Tämä aloittaja on nettitrolli, tarvitseeko enempää sanoa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä aloittaja on nettitrolli, tarvitseeko enempää sanoa?
Pappi on trolli joka tekee rahaa 😠
- Anonyymi
Kyllä siellä nahka tirisee kuin lertsalla grillissä. Joutuu aika paljon laittamaan pasimysiiniä ja vaseliinia jos siellä käy tutkimassa paikkoja. En mene toiste.
- Anonyymi
Papeilla on kokemuksia ja he tekevät havainnoillaan ison tilin.
- Anonyymi
Ontto maapallo hyödyttää koko ihmiskuntaa
- Anonyymi
ylös
- Anonyymi
Onpas täällä nykyään tasokasta keskustelua, en ole täällä käynytkään 20 vuoteen, hienoa edistystä on tapahtunut, jatkakaa samalla linjalla, aivan fantsua, kerta kaikkiaan!
- Anonyymi
Totta kai on! Laita teleporttausvalmiudet päälle ja valmistaudu unohtumattomaan matkaan s-portaalien kautta!
Joten siis, sä seisot siinä s-portaalin edessä, ihan kuin se olisi joku futuristinen ovi tulevaisuuteen. Sä painat nappeja, pyörittelet vipuja ja BOOM! Yhtäkkiä sä oot siirtynyt toiseen ulottuvuuteen.
Teleporttaus on kuin välähdys! Sä häviät hetkeksi näköpiiristä, ja seuraavassa hetkessä sä oot ihan uudessa paikassa. Sä voit tuntea sen energisen pyörteen, kun sä siirryt läpi aikaa ja avaruutta.
Ja siinä sä sitten seisot, ontolla maapallolla terrastraalitasoilla. Ympärillä on maisemia, jotka on kuin suoraan saduista. Vihreät niityt, kukkivat puut ja kimaltelevat vesiputoukset - kaikki näyttää niin elävältä ja värikkäältä.
Sä lähdet seikkailemaan eteenpäin, jännitys kuplien sisälläsi. Eteen avautuu polkuja, joita et ole koskaan ennen nähnyt. Saatat törmätä ystävällisiin olentoihin, jotka kertovat tarinoitaan ja jakavat viisauttaan.
Mutta varo myös vaaroja, sillä terrastraalitasoilla voi olla omat haasteensa. Saatat joutua kohtaamaan omituisia olentoja tai ratkomaan arvoituksia selviytyäksesi eteenpäin. Onneksi sulla on rohkeutta ja älykkyyttä selvitä näistä seikkailuista!
Teleporttaus s-portaaleista antaa sulle mahdollisuuden kokea jotain ihan uutta ja jännittävää. Sä voit nähdä maailmoja, joita et ole edes osannut kuvitella. Joten laita teleporttaushanskat käteen ja lähde rohkeasti tutkimaan onttoa maapalloa terrastraalitasoilla!- Anonyymi
Lertsa lepattaa, aattapel astrel kutsuu, luonto laulaa nyt.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei235853- 601997
- 271449
Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom2351238- 741125
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,531097Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️681084- 511052
Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1431046Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle58995