Miksi valitsette väkivaltaisen miehen

Anonyymi

Miksi ihmeessä? Olen kohtelias 21v herrasmies. enkä oo ikin ollu parisuhtees, seurustellu, enkä saanu. Eikä mul oo koskaa ollu naisystävää. Oon myös raportoinu eräästä luokkakaverista, jonka tiedän et aiheuttaa ongelmia, eli auttanu naisia etteivät joudu ongelmiin. Miksi p****mies kiinnostaa, mutta oikeesti hyvä ja kohtelias herrasmies, kuten mä, saa olla koko elämänsä yksin, oonko liian pehmo?

3

1025

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Liian kiltit miehet ei säväytä joskaan ei väkivaltaisesti käyttäytyvätkään. En keksi mitään pahempaa turn offia kuin mies vailla itsevarmuutta. Pyytelee anteeksi olemassa oloaan. Kävelee kasassa kuin hakattu koira. Ei katso silmiin puhuteltaessa.

    • Anonyymi

      Huomaatko sinä niitä ujoja hiljaisia tyttöjä? Niitä on pilvin pimein jotka eivät uskalla tai osaa lähestyä miehiä.

    • Anonyymi

      Kyllä kohtelias herrasmies on hyvä asia mutta pitää olla muutakin esim. mies eikä hiiri. Eikä tällä tarkoiteta mitää jännäjuoppomachoäijää. Turvallinen, huoliteltu, huumorintajuinen nallekarhu, aa että!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4537
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      142
      3473
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1970
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1921
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      120
      1050
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      131
      963
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      837
    Aihe