Ei rokotetut kersat eristettävä muista..

Tiedä mitä muita sairauksia tarttuu niistä muihin,täit jne...
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rokotteiden ja rajoitusten tuputus loppui nyt.

Äänestä

Rokotettuja kersoja on tällä hetkellä hoidettavana sairaaloissa rokotehaittojen vuoksi. Näin kertoo mm. sairaanhoitaja nimeltä Johanna Suominen, joka irtisanottiin, koska hän ei suostunut noudattamaan harhaanjohtavaa Covid19-narratiivia.

Äärimmäisen harva perusterve kersa joutuu kuitenkaan sairaalaan itse taudin vuoksi. Nämä harvat kersat, jotka joutuvat, ovat astmaatikkoja, syöpäpotilaita yms. joiden immuunipuolustus on heikentynyt tai jokin perussairaus on pahentunut viruksen vuoksi.

Äänestä

Kyllä aloittajan kaltaiset mielenterveyspotilaat pitäisi ennemmin eristää muusta yhteiskunnasta..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tiedä mitä muita sairauksia tarttuu niistä muihin,täit jne...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu