lasten ja nuorten muoti

pieni aikuinen

Tuli alla olevasta lastenpaitakysymyksestä mieleeni: Miksei täällä ole lasten ja nuorten muodille omia palstoja? Tarvetta näyttäisi olevan. Nuoret ovat nyt täällä, vaikkeivät nuoriksi erityisen pienikokoisia olisikaan ja lapsille ei ole palstaa ollenkaan.

3

732

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...mieltä

      tän palstan nimi voisi olla "pienten aikuisten muoti ja pukeutuminen". oon kans liki kolmekymppinen, pienikokoinen (153cm) nainen ja muoti josta olen kiinnostunut poikkeaa kuitenkin aika huimasti teini-ikäisten vielä kasvuiässä olevien nuorten tyttöjen muodista... mihinkähän tämän toivomuksen voisi esittää että jotain tapahtuisi? :)

      • pieni aikuinen

        Laitoin ylläpidolle palautetta ja linkin viesteihimme. Jännää muuten, että ikämme ja pituutemme ovat melkein samat.


    • 13w gimma

      ite oon 13wee ja on se kyl vähä tyhmää kun pitää sit tääl palstal käyä,ku ei oo lapsille/nuorille omaa palstaa:(

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      79
      3669
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      37
      3020
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      78
      2801
    4. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2664
    5. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      2585
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2332
    7. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      16
      1967
    8. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      57
      1947
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1796
    10. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1708
    Aihe