Mies. Jotain olen aavistellutkin kauan. Jotain outoa. Kärsit varmasti tilanteesta meidän keskellämme. Koita olla varovaisemmin. Jäät kiinni. Sinusta on tuntomerkit puskaradiossa. Lopeta ja pysy housussas ja kaidalla tiellä.
Olet sellainen p
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Meidän tavallisten keskellä.. Siis. Sinun on ymmärrettävä, että et ole mieltymyksinesi normaali, vaan voit olla kohta rikollinen.
Yhden pojan kirjoitukseen ihastuin joskus, niitä haeskelen aina ehtiessä, kauniisti kirjoitteli, Ketjut menneet sekaviksi,miehet ja naiset vastailevat rumasti. Mitä tarkoitat puskaradiolla, täällä on hyvin sekavaa, mitäs siellä ilmoitellaan. Surullista jos olet joutunut ukkomiehen pettämäksi, eikös ole myös omaa tyhmyyttäsi, jos olet ottanut täällä kaiken totena.
Tarkoitetaan luultavasti tirkistelijää. Käy ihmisten ikkunoitten takana katselemassa sisälle, jotta lapset saa traumoja vuosiksi eteenpäin ja naiset pask*halvauksen, tullessaan ilman pyyhettä suihkusta.
Tietä käyden tien on vanki.. vapaa on vain umpihanki..