Ilmakypsennin

Joksku frieriksikin niitä sanotaan.

Miten eroaa kiertoilmauunista?
Kuinka paljon mainososasto ehtii kehittää meille uusia tarpeita ennen kuin loppu tulee?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En osta ja ei juuri eroa kiertiksestä.

Mun kaveri hommasi fraierin, mutta kun tämä oli jo kahdesti käräyttänyt ruokamme pipariksi, niin päätimme siirtyä takaisin uunin luo.

Se on yksinkertaisesti liian tehokas vehje. Sopii varmaan hyvin johonkin autokorjaamoon tai sorvaamoon, mutta ei keittiöön.

(naurua)

Äänestä

Nyt on niin jännittävää kyllä, help

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Joksku frieriksikin niitä sanotaan.

Miten eroaa kiertoilmauunista?
Kuinka paljon mainososasto ehtii kehittää meille uusia tarpeita ennen kuin loppu tulee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu