Lounaalle perjantaina. Näin teen. 💃
Kysyn huomenna lähdetkö kanssamme
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ihanaa!
Jo vain! Nämä asiat kannattaa hoitaa kasvotusten. Nimittäin asia on niin, että se aika minkä ihmisiä aidosti näkee, merkitsee. Ei ole sama asia heittää jälkeenpäin viestillä kuulumisia ja harmitella mitä ei tullut tehtyä, vaikka mielessä kävi. 😊
Mulla ei ainakaan edes ole ketään ketä voisi tavata. Osaan pysyä kaikista kaukana. Yksin on parasta olla.
Jos sinusta on paras olla yksin, niin silloin asia on niin.
Ei ketään voi pakottaa, mutta aina voi kysyä.
Ja ihan työkaveri-juttuja nämä. Välittämistä mukavista työkavereista kovien aikojen keskellä.
Älä unta näe että olen yksin kotona kun on vapaa vkl niin mä menen nussii muiden kanssa jotta unohdan tunteet kokonaan
Älä tuu tähän väliin sotkemaan. Asia on kyllä niin, että työpäivän väliset lounaalle ollaan menossa. Kukaan ei puhunut aloituksessa tuollaisesta.
Menkää selvittämään muualle nuo
[email protected] niin mä olen valmis selvittää meidän välit kuntoon
Lisää tunnisteita kuka olet. En viitsi turhaa laittaa sähköpostia ja antaa nimeäni. En jaksa feikkispostia tän takia tehdä.
DO IT
Oliko pakko tulla tähänkin riehumaan
Kuinka iso katras sulla on mukana? Vai tarviitko maksumiestä!
Jokainen maksaa omansa 😏t. Aloittaja
P. S ja ne ketkä haluaa lähtee. Pari tyyppii.
Ja muistakaa. Kaikki täällä ei ole aina romanttista välttämättä! Höpöset.