Telkkari asuntoautoon.

Tilasin Kiinasta 24" telkkarin, toimii 12V tai nestekaasulla. 240e.
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla myös, ollut jo vuoden verran, oliko ding ván-merkkinen telkkari? Nestekaasulla kehittää lämpöä jonka muuntaa sähköksi. Lämmittää hyvin asuntoa, kesällä käytettävä akkuvirralla kun ei tarvitse lämpöä.

Äänestä

Onneksi voi jäähdyttää rumatikilla telkkaria

Äänestä

Mulla oli tuollainen jo 12v sitten. Niitäkö myydään vielä. Missähän niitä on varastoitu kun se tehdas räjähti 4v sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tilasin Kiinasta 24" telkkarin, toimii 12V tai nestekaasulla. 240e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu