Täytyy sanoa että ns.suomalaista black horsen boxereista on laatu heikentynyt, kestävät pari kuukautta. Ennen oli paremmin tässäkin asiassa.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Ei Black Horse ole aikoihin ollut suomalainen. Tuotemerkin omistaa norjalainen monialafirma Orkla ja tuotteissa ei yleensä ole merkintää valmistusmaasta. Sanoisin, että laadultaan samaa luokkaa kuin halvemmatkin.
- Anonyymi
Ei Hyvonit kulunut sillai, tai paremmin sanottuna pölissyt. Ostin pakkasten tullessa pitkillä hihoilla ja - lahkeisina. Muutama viikko käytössä yöt ja päivät. Pesten kerran viikossa. Olen huomannut, että huoneiden lattioille ilmaantui vaatekerran väristä pölyä- nöyhtää, jota jäi kostealla mopilla pyyhkiessä. Mistä kerrastot on valmistettu ja missä. Aivastelun syy on ilmeisesti alusvaatteista johtuvaa. Kissakin pärskii, kun vuoteiden alla lymyää.
- Anonyymi
Blackhorse alusasut ovat epäonnistuneet kaikilta aloilta. M-kokoiset housut on ahtaat normaalipainoiselle , aiheuttaa vilun väreitä. L-kokoiset housut olisi sopivan väljät, mutta turhan pitkät 170 sentiselle miehelle. Ja miten on saatu puuvillaisista asuista tikkuiset, kuin piikkilankaa. Ennen oli paremmin. /esim. VENDI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132341Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???301157- 106953
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha611912- 48855
- 85790
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70666
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666