Kyllä kyllä......hänellä ollut viimeeksi toukokuussa ....ei todellakaaan ole saanut mitään uutta koronaa vaan normilentsun...korona todennäköisesti näyttää positiivisen tuloksen pitkälle yli puolen vuoden...joten taas niin turha uutinen ettei mitään rajaa..itsekin käyn jossain kohtaa ottamassa vasta aine testin mutten missään tapauksessa piikkiä tule ottamaan.se on varma .minulla on korona ns.todettu kyllä ja passi siitä. mutta lähes oireettomana olen sen sairastanut jos siitä voidaan edes puhua sairastumisena..
Hmm ...BEA .T....sai taas koronan ...
Anonyymi
3
59
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko ajatellut hakea apua lukihäiriöösi? Tai edes mihinkään?
- Anonyymi
Koronaan sairastuu henkisesti välinpitämätön . Tautia ei ole pakko saada sillä siihen voi omilla toimillaan vaikuttaa .
- Anonyymi
Näinhän se on...ihmetellä vain täytyy että influn nimi on tätä nykyä korona...ja koronalla ajetaan ihmiset ja talous ahdinkoon maksoi mitä maksoi...noh...lobbarit...marionetit...ja rokotefirmat rikastuu...onhan sekin jotain.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.744036Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k92151Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2371406- 1531380
- 1161207
- 1121178
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721089Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik71056- 60994
- 35926