siitä että kaikki miehet ei runkkaa tai ole kiinnostunut ulkonäöstä yms vaan on olemassa perverssejä miehiä ja sitten on niitä jotka on naisen kanssa koska hänellä on ylioppilastutkinto tms. KAIKKI normi heteromiehet on kiinnostuneita ulkonäöstä ja runkkaavat ja haluavat seksiä ihailevat jne. Te olette seksuaalisia objekteja varsinkin kesäisin vähissä vaatteissa. Kun kuljette sääret ja jalat paljaana kesäisin siksi että on kuuma teitä vastaan tulevat miehet suurin osa heistä ihailevat teitä haluaisivat imeskellä sääriä ja jalkoja ja kuorruttaa ne tulemalla niiden päälle. Siksi teitä katsellaan peppua sääriä rintoja kasvoja kaulaa. Kaunis nainen=pantava haluttava himottava. Ei ole olemassa mitään sairasta harvinaista miestä joka näin ajattelee vaan kaikki ajattelevat niin toiset peittävät sen ja toiset eivät. Se on luonnonlaki ilman sitä ei olisi syntyvyyttä olemassa lainkaan. Miettikää sitä. Feminismi tai mikään muu ei sitä voi poistaa paitsi että teette itsestänne niin ruman ettei kiinnosta mikä on aika vaikeaa.
Naisilla on kummallinen ajatus
Anonyymi
2
153
Vastaukset
- Anonyymi
Tyhmyys rumentaa myös naista. Voi olla kaunis mutta jos on idiootti silmätkin sumenee kauneudelle.
- Anonyymi
Ei naisen ole mikään pakko olla älykäs. tyhmyys on usein seksikästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253