muista mitä

se eräs kirjotti minusta..

mä teen kaikkeni että pilaan sen maineen.....
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos joku o sust kirjottanu, niin siin ois pitäny ol nimi. Anonyymi palsta. Herneet palkoineen keittoon, ei sieraimeen.

Äänestä
  • Viekää helevetti jo hoitoontuohullu ja luulotautinen! Ei anna olla missäänrauhassa! Kävin yhtenä päivänä yhdessä paikassaja ihmettelinkipeitä jälkiä. Jälkeenpäin olen kuullut, että tämä on siellä kassaneitinä! Kotiin en pääse ilman jälkiä kasvoissa taimuuallakehossa, tämä täytyyloppua saatana!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

se eräs kirjotti minusta..

mä teen kaikkeni että pilaan sen maineen.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu