Olen tässä jokusen kuukauden tapaillut todella kivaa miestä.
Tätä uutta tyyppiä ennen oleva tapailu päättyi todella ikävästi mun osalta kun toisesta paljastui syviä patoumia (tuli ilmi raivokohtauksena) eikä saa tunteita pussailusta tai mistään. Nämä sain tietää ja tämä johti suhteen loppuun, mutta paska fiilis jäi pahasti. Se tunne kun sulle sanotaan ettei saa mitään tunteita pussailusta ja et se on pelkkää mekanismista toimintaa. Se syö ja paljon.
Kerroin näistä uudelle tapailulleni. Kerroin miksi mulla on suojamuuri ylläni ja olen varautuneempi uuden kanssa. Hän ymmärsi asian hienosti. No aika kului ja meillä on keskenään hieno kemia, huumori ja luonne osuu nappiin. Rupesin viihtyy paljon hänen seurassaan ja ajattelemaankin häntä enemmän. Itse olen yli 30 ja hän mua pari vuotta nuorempi.
Mutta nyt sitten jotakin tapahtui. En tiedä mitä. Hän lähti pohjoiseen viettää uuttavuotta ja saan yöllä viestin missä hän on miettiny asiaa ja sanoo et meistä ei tule mitään. Olen mahtava ja ihana ihminen, mutta emme näe elämää samanlailla. Ollaan liian erilaisia vaikka luonteet natsaa täysin. Hän kokee näin ja toivottelee jatkoja.
En osannut odottaa tällästä yhtään koska nähtiin just pari päivää sit ja soiteltiinkin.
Olin sanonu edellispäivänä et mulla on eräs asia jonka haluan kertoa.
Tämän hänen viestinsä jälkeen kerroin hänelle (vaikka se mitään auta enää) et mulla on syntyny tunteita häntä kohtaan enemmän ja olin valmis panostamaan tähän suhteeseen.
Tuntuu tosi surulliselta kun rupesin laskemaan suojaani ni saankin siipeeni taas. Tiedän, että tätä tapahtuu kaikille, mutta tuntuu se silti pahalta kun tulee ihan yllätyksenä.
Mitä tapahtui?
1
763
Vastaukset
- Anonyymi
ajaa onpa oudoltakuulostava tilanne.mnkä verran tunnettätä tyyppiä.. mullon 2 suhdetta elämässäni takana, tuun ehkä näkeen heitä toki vielämutta tse suhde on takana molempien osalta. okeastaan teks meli sanoa et neljä suhdetta on takana mut kahden tosen kaa ei tainnut olla luperinkään suhdetta. tehtiin kyllä asoita mtä parisuhteessa tehdään mutta samaan aikaan piti aina tapailla monia muitakin ja ne tekemiset tuli mun aloitteesta. eikä edes sängyn puolella natsannut. kun nää 2 muuta suhdetta ni niissä oli lähesyyttä seksiä ja toisen arvostamista yms perujuttuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1126945KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3916621Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei653337Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521282889Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092484Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään382039- 1251834
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211697Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821367- 741257