Moi kaikki halukkaat naiset.
Olen jo pitkään kiihottunut ajatuksesta harrastaa seksiä itseäni vanhemman naisen kanssa. Haluaisinkin viedä asian ajatustasoa pidemmälle.
Olen 33v mies kropaltani sporttinen ja tietenkin naista kunnioittava mies.
+50v nainen
2
987
Vastaukset
- Anonyymi
Evvk. Nämä on nähty, vois kirjan kirjoittaa🤭
- Anonyymi
Menet vanhempien naisten suosimaaan juottolaan ja menet juttusille kun olet saanut varmoja merkkejä matamien kinnostuksesta sinuun. Saattavat tulla itsekkin tykösi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054044Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv552276Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?741600Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko51044- 66834
- 20784
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117778- 39752
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49748- 62748