Erotiikka kauppaan oli jonoa

https://www.is.fi/oulun-seutu/art-2000008515293.html

Kuka palstalainen tunnustaa että oli tuossa jonossa?
Tietysti koronan takia olette ykssinäisiä ja haitte vähän viihdettä pornokaupasta joten ymmärrän.
2379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ei perskule. Missasinko jotain? Jakoko ne ämpäreitä?

Äänestä

Ne jakoi kassia jossa oli dildoja ja pornoa.

Äänestä
  • Värähtelyä käytetään esimerkiksi hermoston kuntoutuksessa yhteistyössä lääkärin kanssa.

    Äänestä

  • No oliko ne edes ämpärissä?

    Äänestä

  • En usko. Ehkä jotain geishakuulia ja euron maksavia penisrenkaita.

    Äänestä

Naiset haki vähän uusia seksikkäitä hepeneitä pornokaupasta.

Äänestä
  • Kuvassa ainakin puolet on miehiä.

    Äänestä

Emme elä pelkällä sopalla.

Äänestä

Eikös internet ole vielä Oulussa saakka? Sieltä saa kaikkea erotiikkarojua ja vielä huomaamattomasti.
Mahtaako se kympinuutisten hemmo käydä haastattelemassa noita jonottajia?

Äänestä

Ikinä en oo mitään leluja tarvinnu.

:D

- KonnaKettu

Äänestä

Ihanko olis ollut pirppis tai pujis ja pirppiksen ex mies ja jasum tai peris tai välis tai disse mikä hahmo hän silloin oli ja sanoi mies ostaa miesten asioit sanoin vain oll raight ei muita näkynyt kuin nuo kolme

Äänestä
  • Luulin noin mut olikin vain yks mies siellä jasu mies

    Äänestä

  • Väliksen minä tuosta jonosta bongasin!

    Äänestä

Minä en kyllä lähde Kalajoelta hakemaan yhtään mitään!

Äänestä
  • Mitä tuonne fisujoelta, tunnin matka suoraa päätietä. Äkkiäkös sen laitonta ylinopeutta ajaa. Mutta sinänsä jos miettii, niin mihin ne kaikki tekofallokset oikein päätyy, paitsi toki sinne mihin voi olettaakin mutta noita valmistaa useampikin tehdas maailmalla valutavarana, oletan ja kerran kun linja on tällätty tuotantoon niin noita syntyy, kuin mitä ja kyseessä ei kuitenkaan ole kertakäyttöinen luonnontuote kuten vaikkapa suklaapatukka niin voisi kuvitella noita olevan pahvilaatikkotolkulla varastojemmassa. Ennustan keinoainevehkeiden ylitarjontaa lähi-ja tulevaisuudessa. - cu-

    Äänestä

  • Näi on. Hiakkasärkät riittää.

    Äänestä

Outoa menoa Kalajoella.

Äänestä

ennen oli leipä jonoa, nyt sitten seksilelujen jonoa, onko puute noin näkyvää vai onko ihmisten etsiminen liika läheistä näin korona aikana,

Äänestä

Tilaamalla tulee dildot kotiin huomaamattomassa paketissa. Ei tarvii nolona jonottaa pornokaupan edessä.

Äänestä
  • kyllä se on kannettava olalla.

    Äänestä

aamulehdessa vastaava juttu välinekaupat tekee kovaa tulosta,tamperelainen nainen sanoi ei yksinäisille naisille täällä miehet piisaa kaikille,

Äänestä

Ihmettelen, mutta... AHAA... 50 ensimmäiselle oli luvassa tuotekassi.

Hulluhan se olisi, jos ei ilmaista jonottaisi, olipa sitten kyse ämpäreistä taikka pornokaupan tuotekassista.

Äänestä
  • Veikkaan että Kindermunasta löytyy parempia klitoriskiihottimia kuin tuosta tuotekassista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/oulun-seutu/art-2000008515293.html

Kuka palstalainen tunnustaa että oli tuossa jonossa?
Tietysti koronan takia olette ykssinäisiä ja haitte vähän viihdettä pornokaupasta joten ymmärrän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu