Ensin yhden piikin täytyi lopettaa tauti n.95% varmuudella..eipä tepsinyt..No ..olisi hyvä ottaa toinen..ei sekään näytä tepsivän..kannattaa ottaa vielä kolmas..nyt vielä kokeillaan neljättä..
Tutkijat jo huomanneet viruksen laantumisen mutta hyvää bisnestä ,rokotemyyntiä ei kannata heti sammuttaa.
Entä jos me hölmöläiset
jonotamme odottamassa
tavallista suolaliuosta?
Iso osa voikin ns.rokotteista ollakin sitä.
Kuinka tarkkaan ehditään rokote
eriä tutkimaan mitä ne
todella sisältää.??
Onhan toki suolaliuoksella myönteinen lumevaikutus.Panikoivia ihmisiä rauhoittaa tieto siitä että jotain myrkkyä
on suoneen laitettu;)
Nyt en kuole!
Onko rokotukset suuri Pyramidi huijaus?
4
315
Vastaukset
- Anonyymi
olisikin suolaliuosta niin voisin kyllä maksaa jokaikisen piikin olkapäähäni vaikka sen sovitun 9 piikin sarjan jonka EU on tilannut ja suomi sen mukana vaan ei....kokeellista mrna piikkiä en ota ..vain kuolleen ruumiini yli!!
- Anonyymi
Tää on sulle, joka oot herännyt ja nähnyt valheen läpi.
https://www.youtube.com/watch?v=hUd78YxwgfI
Tässä linkissä on hyvä lyhytelokuva, kuvattu Suomessa tänä syksynä.
Yhdenvertaisuuden puolesta
https://positv.fi/videot/yhdenvertaisuuden-puolesta/
- Anonyymi
En tunne niin tarkkaan termiä pyramidihuijaus, mutta huijaushan koronarokote on ja koko "pandemia."
Ne yrittävät nyt vaan epätoivoisesti pitää kiinni, jopa väkivalloin. Eivät ymmärrä ettei Suomeen kuitenkaan mitään pakkorokotuksia tms. saada, eikä Kiinaa.
Homma repeää kohta. Mutta on sitli huolestuttavaa kuinka paljon ihmisiä on jo ehditty piikittää - ja ehtivätkö ne ruiskuttaa sitä kokeellista geenilitkua jo alle 12-vuotiaisiinkin ennen kuin pyörä saadaan kokonaan pysäytettyä.
Suosittelen lääkäri Mikael Kivivuoren haastatteluvideoita.
Uusimmassa live-striimissä hän vastaa kysymyksiin mm. koronan hoidosta, piikin haitoista (miten kauan niiden ilmenemisessä menee, miten niitä voidaan hoitaa jne.), 5 g:stä, ym.
https://www.youtube.com/watch?v=0OExPgFEJaM - Anonyymi
Täytyis pitää puoliamme ettei tästä tule fasistinen maa...
Hajota- ja hallitse -menetelmä on ollut käytössä jo jonkin aikaa, ja kun ihmisiä on samalla peloteltu aivan hirveästi, niin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun443106Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081907Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171890Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si771635- 181492
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431388- 261322
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901309Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1081123UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1071117