Kuinka hämmentynyt olit kun otin yhteyttä?

Tähän voit sen kertoa.......
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En oikeestaan edes ollu hämmentyny, kaikki oli vaan jotenkin luonnollista, omalla tavallaan.

Äänestä

Oliko se kirjekuoressa oleva joulukortti sinulta?
Arsytti kun siinä ei ollut nimeä!
En voi kiittää kortista kun en voi tietää keneltä se on.
Olin kyllä ihmeissäni. Ei tuommoinen ole rehellistä toimintaa, jättää nimi pois.
Ei tee samanlaista vaikutusta kuin kortti jossa on lähettäjänkin nimi.

Äänestä

Aivan jos olitte rakastavaisia ei yhteydenotto mikään hupijuttu olisikaan?

Äänestä

Onko tosi kyseessä juuri nyt?

Äänestä

Enemmänkin loukkaantunut. Tulipa kertaheitolla selväksi kuka pelleilee kustannuksellani. En ois ikinä sinusta uskonut .

Äänestä

En ollu. Palas kaikki shaibendaalen mieleen

Äänestä

vain tuntemattomat ottavat minuun yhteyttä 🤔😕

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tähän voit sen kertoa.......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu