Eikös vasemmistopuolueet vois nimetä itsensä

Kanta Eurooppalaisiksi nykkeilysäkeiksi ? Ettei järjellisten tarvitsisi sitä iloa kokea ?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Persut, Kremlin asialla! Irti EU;sta ja mukaan Putinin liittoon!

Äänestä

Vasemmistolaisuus on kuin paise pakarassa.

Äänestä
  • Heidän tulisi mennä yhdessä eloapinoiden kera istumaan Turkmenistanin Helvetinportti sammuksiin ! Onhan tuo yli 50 vuotta turhaan palanut

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kanta Eurooppalaisiksi nykkeilysäkeiksi ? Ettei järjellisten tarvitsisi sitä iloa kokea ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu