Antony Blinken syytä jo liittyä Natoon, eikä viivytellä

Venäjän presidentin Vladimir Putinin käyttäytyminen on sitä luokkaa, Yhdysvaltain ulkoministeri Antony Blinken kertoi MSNBC
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tästä päivästä alkaen lähetämme partioita, jotka näkyvät paikoin, myös Visbyn kaupungissa, sanoi Gotlannin yksikön tiedottaja Thomas Angshammar.

Äänestä
  • Onko niillä hiusverkot päässä. Heisan Åke.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Venäjän presidentin Vladimir Putinin käyttäytyminen on sitä luokkaa, Yhdysvaltain ulkoministeri Antony Blinken kertoi MSNBC

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu