Onko sivu huijausta. Laitoin täydellisen profiilin. Hyvät kuvat vartalosta ja isosta kalusta. Komea olen. Silti kukaan ei vastaa ei vaikka olen enemmän kuin parin rivin viestejä laittanut sadoille naisille. Loin lisäksi sivulle naispuolisen feikkiprofiilin. Sillä katselin muiden miesten profiileja ja minun oli ainakin parhaasta päästä ellei paras profiili. Ei naisprofiilikaan ole saanut vastausta miehiltä. Itse testasin, niin kyllä viestit ainakin perille menee naisfeikistä omaan profiiliin ja toisin päin.
Sihteeriopisto-treffit
10
6319
Vastaukset
- Anonyymi
Aika hauska. Hyvää jatkoa trollin elämään.
- Anonyymi
Teetkö useinkin eri sivustoille näitä feikkiprofiileja naista esittäen ja mitä hait sillä- huomiotako? Oliko ajatuksissa kirjoitella ummet ja lammet ajasta ikuisuuteen jotain toista esittäen?
- Anonyymi
Minulla kokemuksia tolta sivulta. Kuukauden olin. Sai riittää. Yksikään nainen ei vastannut asiallisiin viesteihin. Onko muilla vastaavia kokemuksia? T. Mies 32v.
- Anonyymi
Ei noilla tuommoisilla sivustoilla montaa oikeaa naista ole. Runsaasti kyllä feikkiprofiileja.
- Anonyymi
Saitko poistettua tilisi? Ja pitikö sinun maksaa tilin poistamisesta?
- Anonyymi
Juurikin näin
- Anonyymi
no ei järkevät naiset sellaiseen profiiliin vastaa
- Anonyymi
Hmm.Numerotkin sen kertovat,että rakkauskin punnitaan vain vaikeuksien kautta.
- Anonyymi
Saitko poistettua tilisi? Oliko se maksullista? Ilmeisesti ylläpito huijaa ostamaan kolikoita joilla pystyy ostamaan tilinsä poiston.
- Anonyymi
Täällä kans yksi joka haksahti tähän palveluun, maksukorttitietoja en ole antanut enkä anna. tiliä ei voi poistaa kuin ostamalla coineja noin 40e arvosta. En tiedä saisiko tilin pois uhkaamalla lakitoimilla, tuskinpa...
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761725
- 108977
- 89849
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19673- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164513Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;191453- 26439