Jos homma onnistuu, niis kohta taas Arhinmäki, Heinäluoma sekä Soma Li hoilaavat jo niin tutuksi tullutta vassareiden tunnuslaulua:
Missä on Holsti ja missä on Palo, Steen Steen Christensen!!!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f961b44f-6906-4696-ac9d-2a60be897e68
Missä on Holsti ja missä on Palo, Steen Steen Christensen!!!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f961b44f-6906-4696-ac9d-2a60be897e68
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ei ihme, että nämä poliisivihaajat kannattavat blm-liikettä. Nyt on New Yorkin rikostilastot räjähtäneet kun saatiin porkku jolla on musta vaimo. Mitään ei saa tehdä ainoastaan katsoa vierestä kun kunniavasemmistolainen lappaa kamaa reppuunsa. Se on vasemmiston paratiisi.
Kohta hoilataan poliisimurhalauluja!
Demarit hoilaa!!
Veikkaan että tälläkin palstalla alkaa kaikkien aikojen riemujuhlat, jos Steen pääsee vapauteen. Vassareita ei palstalta nimittäin puutu.
Miten niin vasemmistolaisten idoli? Itse olet.
Taidan olla vassareitten inhokki. Jo pelkästään se, että olen valkoihoinen, riittää siihen että vassari inhoaa. Kaikesta muusta nyt puhumattakaan.
https://yle.fi/uutiset/3-12195118
Mutta asiaan! Tässä Arhis ja Heinäluoma potkupallopelissä ja mitäs siellä nyt taas hoilattiinkaan...
https://www.iltalehti.fi/presidentinvaalit/a/2011121414943841
Missä tämä juuttikusipää on muuten tänään...vapaaherrako?
Oisko demari?
Armotonta menoa!
Vassarismia.
Demarit hoilaa!
Vassarithan nimittää poliiseja sioiksi, ei poliiseiksi, kuten me normaalit.
Sinulla pitäisi olla jonkinlainen Dokumentti jossa
näkyy että sinut luokitellaan :
Normaaliksi.
Sinä et voi sitä siis itse päättää.