Pete Davidson kutsuu Kim Kardashiania tyttöystäväkseen

Mitä ajatuksia palstalaisissa herättää? Meneekö päivän suunnitelmat täysin uusiksi, vai pystyttekö pitäytymään alkuperäisessä tavoitteessa?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllähän tämä niin menee tunteisiin. Samoin esim sarasiepin elämää valottavat otsikot. Ei pysty edes avaamaan niitä.
Perseellään tienaavat ovat jotenkin niin tunteitaherättäviä.
Miten maailmalle kävisi, jos yhtenä päivänä ei olisikaan otsikoissa nämä ihmiskunnan pelastajat?

Äänestä

Myös tuure boeliuksen miehekäs katse valaisee päivääni, n. joka viides minuutti.
Ajatella, on tavannut jäbän.
Maailma pelastuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä ajatuksia palstalaisissa herättää? Meneekö päivän suunnitelmat täysin uusiksi, vai pystyttekö pitäytymään alkuperäisessä tavoitteessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu