Mitä teette 22.02.2022 klo 2.22?

Tehkää jotain järkkyä, jotain mitä ette ennen ole tehneet.
650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se on keskellä yötä, mutta mietin että pitäiskö lähteä kodalle paistaan makkaraa ja rummuttamaan shamaanirummullani.

Äänestä

En mitään ihmeellistä se on vain numero ja yksi nolla pilaa tuon yhdistelmän.

Äänestä
  • 22022022 eiks tää ole hyvä?

    Äänestä

Laitan pihaan pieniä palavia T kirjaimia.

Äänestä

Hmm..Käännän kylkeä.

Äänestä

Minä vedän käteen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tehkää jotain järkkyä, jotain mitä ette ennen ole tehneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu