Niin. Mistä niitä naisia yleensä löytää,jos nyt ei otetamukaan baareja ja bileitä. Et mistä voisi löytää naisen jonka iskeä.
Missäs ne naiset luuraa?
nuorimiäs
61212
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
on tultu iskemään kirjastossa ja kaupassa :)
Kyllä on sulla pienet piirit jos et ukkoa löydä, niin kannattais vähän leventää kaveri piiriä!
EN MITENKÄÄN VIHJAA!!!
iltaisin lenkkipolulta, pitsalta kavereiden kanssa, ostoksilta, asuntonäytöiltä,kuntosalilta, jumpasta......Mistä sinut löytää?
punttikselta, kaupungilta, muutenhan mun aika menee töiden ja harastuksien parista.
mmm.. täl hetkel kotoani ;p, kuten suurimman osan ajastani, mutta muutoin minut löytää kahden eri harrastuksen parista, joko treenaamasta taikka fillaroimassa pitkiä lenkkejä kameran kanssa kuvailemasta luontoa... ihmisiä enää uskalla kuvata :
Tuollahan niitä on, kaupungin kadut täynnänsä. Flirttaile missä ikinä liikutkin. Äläkä katso onko nainen nuori vai vanha, varattu vain ei, pidä silmäpeliä. Se oikea tulee kun on tullakseen.
Vanhan rouvan päivä on kummasti pelastettu, kun pikipoika iskee silmää tai kun kahvilaan tullut nuori isä luo ujon hymyn huulilleen jne. Ah!