Onks liiasta hiilidioksidista haittaa ja jos on niin mitä haittaa aiheuttaa. Oisko tässä 23 kuutioo tässä huoneessa. Mulla on pitkään ollu pelkotiloja ja yliherkkyyttä, enkä oikein voi käydä muualla kun vessassa ja hakeen ruokaa. On mulla käsipainot ja voimistelen. etten ihan surkastu, mutta tota hiilidioksidia mietin, että tekeeko se jotain peruuttamatonta haitta aivoille tai silmille. Nenä on usein tukossa ja silmät rähmäset.
Mitä haittaa hiilidioksidista
Anonyymi
2
85
Vastaukset
- Anonyymi
ootko varma ettei ole hometta vai mi tynnyrissä sä oikein asut.Sä olisit jo tukehtunut liikaa hiilidioksiidiin.
- Anonyymi
Elätkö huoneessa jossa ei ole ikkunaa?Yleensä pienessäkin huoneessa on jonkinlainen ikkuna ja ilmanvaihto.Jos ei ole ikkunaa niin ei ole ihme ettei ilmanvaihto toimi huoneessa missä ei ole ikkunaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611471IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3567833Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut872654Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?952185Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1402056Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521054Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782