Putin näyttää vuosi vuodelta yhä enemmän apinalta

Eikä ihme, sillä hänen kaukainen esi-isänsä on löydetty, Jaavanmakaki (Macaca fascicularis)
4136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kapealla olevat silmät kertovat jo alkuperän.

Äänestä

Oliko Putinin isä karannut eläintarhasta?

Äänestä

Itse olen huomannut saman asian. Putin on silmiinpistävän rumannäköinen. Ja lyhyt. Kärsii luultavasti samasta kompleksista kuin minä, eli emme pysty katsomaan Kauniita ja Rohkeita kun on lännessä niin komeita ihmisiä. Pakko pommittaa kaikki paskaksi kun vituttaa kuin pientä apassia. Ja vanhemmatkin juopottelivat ja eivät antaneet huomiota.

Äänestä

Naama vaan turvonnut jatkuvan juopettelun takia ja sitten yläkerta alkanut heittää = hyökkäyt ukrainaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eikä ihme, sillä hänen kaukainen esi-isänsä on löydetty, Jaavanmakaki (Macaca fascicularis)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu