Ryssykän trolleilla ei ole aivoja

Ei kai Ukraina sitä hyväksy, että heidän kansalaisiaan evakuoitaisiin Venäjälle tai valko-venäjälle, siis vihollismaihin. Hulluahan se olisi.

Tuollaisiin trollijuttuihin ei pitäisi kenenkään vastata.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

S24 saanut vissiin pahimmille bannit.

Äänestä

Onko kyse suomalaisista venäjämielisistä, jotka trollaa? Montun reunalle tuollaiset.

Äänestä

Tosi järkevää olisi evakuoida vihollismaahan....höh..höö

Äänestä

Nyt on Venäläiset jo Venäläisten trolleja. Olisiko aika laittaa netti kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei kai Ukraina sitä hyväksy, että heidän kansalaisiaan evakuoitaisiin Venäjälle tai valko-venäjälle, siis vihollismaihin. Hulluahan se olisi.

Tuollaisiin trollijuttuihin ei pitäisi kenenkään vastata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu