Kuvat Venäjän pommituksissa kuolleita ukrainalaislapsista nostaa Nato-jäsenyyden kannatusta Suomessa .
Pian enää Johan Bäckman tukee kritiikittä lastenmurhaaja Putinia.
Pian enää Johan Bäckman tukee kritiikittä lastenmurhaaja Putinia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Bäckman saattaa hänkin joutua vielä Haagiin tuomittavaksi.
Desantti,,,, vai dosenttiko toi Päkmanni oli, lienee jo pystyttämässä äänestyskojuja Punaisella torilla Suomen liittymiseksi roistovaltio Venäjään?
Sillä dosentin tittelillä tuskin saa vahaa naamaan ja makuupaikkaa kotiryssä Otto-Ville Kuusisen naapuriin. Kummosellakohan sopparilla se henneri on Kremlin mainosmiehenä? Ottaako tilin ruplina vai olisko niin makean perään, että dollari, tuo länsihapate, kelpaisi? Ruplapalkkaisena olisi kokolailla palkkakuopassa päivän kurssilla.
Kuvat USA:n ja Iso-Britannian pommituksissa kuolleista Afgaani- ja Syyrialais lapsista nostaa Nato-jäsenyyden vastustusta Suomessa.
Kuvat Japanista ja Vietnamista vahvistavat käsitystä siitä että siviilien pommittaminen on USA:n tapa.
Vanhoja juttuja, joihin Tiltu hätäpäissään turvautuu;-D
HISTORIAA. FAKTOJA. Harmittavia Nato Tiltujen kannalta. :)
Venäjä tekee vielä tiliä.
Natsi-Venäjän sotavankkureiden vetäjillä tulee olemaan v"ttumainen tulevaisuus edessään.
Ja toivoton tehtävä yrittäessään valkopestä Puten pahasti lasten vereen tahrautunutta sotakilpeä!
"Kuvat USA:n ja Iso-Britannian pommituksissa kuolleista Afgaani- ja Syyrialais lapsista nostaa Nato-jäsenyyden vastustusta Suomessa.
Kuvat Japanista ja Vietnamista vahvistavat käsitystä siitä että siviilien pommittaminen on USA:n tapa."
No tuo on kyllä aivan tota.