Monesti miettynyt onko tää oikein?
Suhde kymmeniä vuosia naimisissa olevan naisen kanssa
9
627
Vastaukset
- Anonyymi
Miltäs se niinkuin itsestäsi tuntuu?
- Anonyymi
Mitäs miettimistä siinä enää on, itse olet tiesi valinnut vai munako sen valitsi. Selvästikin olet ollut vain seksiä vailla ilman sitoumuksia. Varattujen kanssahan on niin helppoo pelehtiä kun eivät huutele perään, eivätkä voi vaatia uskollisuutta.
- Anonyymi
Lenita Airistolla salasuhde naimisissa olevaan mieheen 40 vuoden ajan,
Niin munaako toikin oli vailla ?
- Anonyymi
nooo Tottakai on.......kaikki sulle hitot muista
- Anonyymi
Nytkö vasta välähti? Olet sika.
- Anonyymi
Onko lenitakin, sika ? mielestäsi.
- Anonyymi
Sehän on täysin teidän asia..
- Anonyymi
Mielestäni riippuu suhteen kestosta ja suhdekuvioista. Jos et tunne kolmatta osapuolta, et voi henkilökohtaisesti loukata häntä. Kaverin naisen naiminen olisi pahinta.
Onko nainen eroamassa vai haluaako vain vierasta päiviensä iloksi? Onko itselläsi tunteita naista kohtaan, voisitko ajatella tulevaisuutta hänen kanssaan? Jos ei, niin lopeta ajoissa, kun kerran asia vaivaa kun sinua. - Anonyymi
Kumma juttu mies on sika ja vastvaasti nainen onkin pyhimys ja presis samasta asiasta kyse. onhan tämä tälläinen ajatus malli absurdia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609201IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3106412Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661460Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61341- 1091121
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.831092Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut68937Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43818Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23726MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708