Kaikki tieto käy, mutta eniten minua kiinnostaa osaavatko riidellä oikeasti niin pahasti kun merkki antaa ymmärtää. Myös ovatko mustasukkaisia ja erittäin vihaisia? Tarvitseeko jännittää tuleeko puukosta jos unohtaa syntymäpäivän tai vastaavaa?
Nyt kokemusta kehiin miehet. Ihan varmasti jotkut on seukanneet skorpparin kanssa edes joskus.
Nyt kokemusta kehiin miehet. Ihan varmasti jotkut on seukanneet skorpparin kanssa edes joskus.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Taitavat olla aika hankalia tapauksia, kerta ei yhden yhtä kokemusta kenelläkään? Harmillista...
Muutama kymmenen vuotta samassa läjässä 😁, joo-o , läjässä nimenomaan. Jos jatkuva vuoristoradalla ajelu kiinnostaa niin mikäs ettei...tai sitten never ever
Ei se skorpparia tee jos tatska on
. Sitä luuli mutta kuuli ettei ole
Hihhuli.
Vuoristorataa oli
Horoskooppimerkeillä ei ole mitään merkitystä ihmisen luonteeseen.
Käy vielä povarilla, niin saat varman vastauksen. Tällaisiin horoskooppeihin uskoviin vielä 2000 -luvulla en koskisi kahden metrin kepilläkään.
En pyytänyt tänne kyynisiä sokeita ja kuuroja, vaan kokemuksia miehiltä jotka ovat seurustelleet skorpioni naisen kanssa. Vuoristorataa varmasti on vahvan ja vallanhaluisen skorpionin kanssa.
Hyvin olet tietoinen skorpparin mahdollisista luonteenpiirteistä.
Osaavat ja kykenevät mainitsemiisi tekoihin.
Kosto ja pirullisuus ovat keinoja, joiden sokaistamina toimivat kaikkea muuta kuin sallivasti.
Pitkävihaisuus tuo oman vivahteen. Alkomahoolisena pidettävä välimatkaa, voivat olla arvaamattomia.
Kiitos! Tuollaista halusinkin kuulla. Meinaan että jotain erittäin seksikästä näen tuollaisessa myrkyllisyydessä. Ovatko muuten miten kova äänisiä?
Miten päinvastoin? Onko joillakin kiltti skorpparinainen?