Mistä miehelle nahkahousut?

Anonyymi

Olen aikeissa hankkia miehelleni nahkahousut kesän musiikkirientoihin, hän on aiheesta puhunut koko koronan ajan. Tuntuu olevan todella vaikea löytää kuitenkin mistään kunnon nahkahousuja, ns. rokkari-mallia.
Seksikaupoissa on todella laaja valikoima pvc-housuja kyllä, mutta normaaleja nahkahousuja tai tekonahkaisia ei tunnu löytyvän. Olenko vain huono googlettamaan vai onko tilanne oikeasti tämä?

15

2503

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko mahdollisuus päästä käymään kirppiskierroksella, spr. Myymälöissä tai katsoa tori. Fi sivuja?

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      www.ebay.de Tuolta olen hankkinut kymmeniä nahkavaatteita edullisesti.

    • Anonyymi

      Parhaimman näköisiä nahkahousuja löytyy naisten mallistosta. Hyvännäköisiä myös miehillä. Miehille tarkoitetut mallit ovat epämukavia ja huonosti leikattuja.

    • Anonyymi

      Nahkabyysat on tosi GAY ! Myös Putinin mielestä !

    • Anonyymi

      Jättää kaikki housut vaan pois, niin siinähän sitä nahkahousua kerrakseen, ihan aataminasussaan. Kokovartalonahkapuku nääs.

    • Anonyymi

      Louis.de

      Nahkahousut on parhaat. Aito nahka pitää olla.

    • Anonyymi

      Esim. Eurobiker liikkeestä nyörinahka"farkut", noin 200,00 €. On hyvät!
      Liike sijaitsee Vantaalla, myy moottoripyörä asuja jne.

    • Anonyymi

      Kyllähän noihin pukeutuisi mielellään kun nappanahka on niin upea, hieno, näyttävä vaatemateriaali mutta kun saa homon leiman loppuiäkseen 😞

    • Anonyymi

      Mitään leimaa et pukeutumisellasi saa.
      Näitä kirjoittamattomien sääntöjen ja kuvitelmien leimoja jakelee huonon itseluottamuksen omaavat kateelliset ahdasmieliset surkimukset.

    • Anonyymi

      Löysin miehelle nahkahousut, ja oli otettu. Leatheraddicts.com, tuli juuri oikean kokoiset ja suht nopeastikkin vielä

    • Anonyymi

      Vaimoni aina puristelee nahkahousujeni etumusta punaisilla kynsillään, sitten hän vetää minut päälleen ja kourii peppua i,, sitten onkin minun vuoro antaa kyytiä,,

    • Anonyymi

      Kysy joiltain London Leather boys-porukoilta Englannista vinkkejä.

    • Anonyymi

      On suotavaa, että niin miehet että naisetkin käyttävät nahkahousuja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

      Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
      Pirkanmaa
      323
      8459
    2. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      105
      6667
    3. Jos olisit täällä

      Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
      Ihastuminen
      178
      3840
    4. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      86
      3629
    5. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      166
      3034
    6. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      43
      2959
    7. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      47
      2937
    8. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      41
      2809
    9. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      22
      2486
    10. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

      Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
      Maailman menoa
      196
      2084
    Aihe