Putin oikaisee virheellisiä länsimedian tietoja

Putin oikaisee länsimedioissa esitettyjä virheellisiä tietoja. Hän toteaa, toisin kuin länsimedioissa on esitetty, että hän ei ole vielä päättänyt tuleeko S. Soigu saamaan sydänkohtauksen vai lentääkö hän kymmenennen kerroksen ikkunasta läpi tonttiin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lännen tiedot oli siis julkaistu aikaansa edellä, niin kuin venäjän vaalitulokset.

Äänestä
  • Eikös Venäjältä lipsahtanut nettiin myös uutinen Kiovan valtauksesta hyvin pian sodan alettua?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Putin oikaisee länsimedioissa esitettyjä virheellisiä tietoja. Hän toteaa, toisin kuin länsimedioissa on esitetty, että hän ei ole vielä päättänyt tuleeko S. Soigu saamaan sydänkohtauksen vai lentääkö hän kymmenennen kerroksen ikkunasta läpi tonttiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu